Popis produktov

Tento produkt je skladom-pripravený na mieru pre zahraničných veľkoobchodníkov so stavebnými materiálmi. Na základe analýzy veľkého množstva údajov o skutočnom používaní zo stavieb vyberá najčastejšie používané a najpredávanejšie-špecifikácie ako štandardný inventár pre veľkoobchodníkov. Garantujeme stabilné dodávky a rýchle dodanie týchto špecifikácií, čo vám ako veľkoobchodníkovi umožňuje s istotou sľúbiť svojim zákazníkom, že sú „skladom{4}, kedykoľvek pripravené na vyzdvihnutie“.
PRODUKT DPODROBNOSTI:
|
Názov produktu |
LVL (veľmi bežne používané materiály) na prípravu staveniska |
|
Materiál |
Novozélandská borovica radiata, ruský smrekovec atď. |
|
Dĺžka |
Dĺžka až 8,5 metra Prispôsobené |
|
šírka |
90 mm až 400 mm Prispôsobené |
|
Hrúbka |
35 mm až 75 mm Prispôsobené |
|
Povrchová úprava |
Obojstranné-leštenie / protišmyková úprava-, prispôsobená podpora |
|
Certifikačné štandardy |
Vyhovuje austrálskym a novozélandským štandardom AS/NZS 4357.0. |
|
Emisie formaldehydu |
E0 |
|
Štýl dizajnu |
Moderné |
|
Funkcia |
vodeodolné, anti-korózne, ekologické-priateľské |
Logika výberu produktov „Príprava materiálu“.
Nevyrábame naslepo; namiesto toho vyberáme špecifikácie na základe údajov:
Analýza údajov o predaji
Analyzujeme exportné objednávky za posledné tri roky, aby sme identifikovali top 20 % špecifikácií podľa objemu predaja. Tieto špecifikácie tvoria 80 % objemu objednávky.
Spätná väzba prieskumu trhu
Pravidelne komunikujeme so zahraničnými zákazníkmi, aby sme pochopili najpotrebnejšie špecifikácie na ich miestnych trhoch a potenciálny budúci rast dopytu.
Konečné vybrané špecifikácie:
38 × 89 mm × 2,4 m: Hlavný kýl na severoamerickom trhu
45 × 95 mm × 3,0 m: Najčastejšie sa používa v metrických oblastiach
50 × 100 mm × 3,0 m: Medzinárodne univerzálna špecifikácia, všestranná voľba
50 × 100 mm × 4,0 m: Mierne dlhšie rozpätia, vysoký dopyt
50 × 150 mm × 4,0 m: stredné-nosné nosníky, ťažké-záťažové kýly
100 × 100 mm × 3,0 m: Bežne používané pre stĺpy
Základná hodnota-skladovaných produktov
Aké výhody ako veľkoobchodník získate výberom skladových-produktov?

Znížené riziko vypredania zásob
Garantujeme, že tieto špecifikácie sú vždy na sklade. Svoju objednávku môžete zadať kedykoľvek a my ju okamžite odošleme, čím sa eliminuje situácia „táto špecifikácia musí počkať na výrobu“.

Upevnený kapitálový obrat
Nemusíte viazať veľké množstvo kapitálu so zásobami. Môžete si osvojiť stratégiu malých-častých{2}}dávkových nákupov a flexibilne dopĺňať zásoby podľa predaja.

Stabilné vzťahy so zákazníkmi
Keď vaši zákazníci potrebujú často používané špecifikácie, môžete s istotou odpovedať „na sklade“, čím si vybudujete povesť „kompletnej dostupnosti produktu“.

Zjednodušené riadenie obstarávania
Stačí si tieto špecifikácie zapamätať, čím sa eliminuje potreba zaoberať sa zložitými tabuľkami špecifikácií, čím sa značne zjednoduší proces obstarávania.
Podrobné špecifikácie pre skladové veľkosti
Pre každú veľkosť skladu máme špecifické technické požiadavky
38 × 89 mm × 2,4 m:
Použitie: Stenové trámy, deliace rámy
Približne 150 kusov na meter kubický
V 40-stopovej skrini sa zmestí približne 8 000 až 9 000 kusov
45 × 95 mm × 3,0 m:
Aplikácie: Rámy na všeobecné{0}}účely, stropné nosníky
Približne 85 kusov na meter kubický
V 40-stopovej skrini sa zmestí približne 5 000 až 5 500 kusov
50 × 100 mm × 3,0 m:
Použitie: Univerzálna veľkosť, najpoužívanejšia
Približne 70 kusov na meter kubický
V 40-stopovej skrini sa zmestí približne 4 000 až 4 500 kusov
50 × 150 mm × 4,0 m:
Použitie: Podlahové trámy, malé trámy
Približne 35 kusov na meter kubický
Približne 8 000 - 9 000 kusov sa zmestí do 40-stopovej skrinky 2 000 - 2 200 kusov
100 × 100 mm × 3,0 m:
Použitie: Stojany, podperné stĺpy
Približne 35 kusov na meter kubický
40-stopová skriňa pojme približne 2 000 – 2 200 kusov
Záruka na dodanie na skladové produkty
Zaviedli sme vyhradený systém zásobovania pre naše skladované produkty:

Bezpečnostná zásoba
Udržujeme bezpečnostné zásoby 50-100 metrov kubických pre každú naskladnenú špecifikáciu, aby sme zabezpečili okamžitú expedíciu.

Rýchla odozva
Skladové objednávky produktov je možné načítať a odoslať do 3-5 pracovných dní po potvrdení.

Cenová stabilita
Pre dlhodobých-veľkoobchodných partnerov sa môžeme dohodnúť na pevných štvrťročných cenách produktov na sklade, aby sme sa vyhli výkyvom na trhu, ktoré by ovplyvnili vaše predajné ceny.

Prioritné doplnenie
Keď zásoba určitej špecifikácie klesne pod bezpečnostnú líniu, okamžite zabezpečíme doplnenie výroby, aby sme zabezpečili neprerušené dodávky.


FAQ
Q: Ak je vaša spoločnosť spoľahlivá?
Odpoveď: Spoločnosť bola založená v roku 2009, má rozlohu 52 000 metrov štvorcových, má viac ako 300 zamestnancov vrátane takmer 20 vedeckých výskumníkov. Výkonná výroba LVL v Číne.
Otázka: Ako dlho trvá dodacia lehota?
Odpoveď: A: Pre plný kontajner, dodacia lehota z výroby asi 20 ~ 35 dní.
Otázka: Aké sú vaše platobné a obchodné podmienky?
Odpoveď: Prijaté dodacie podmienky: FOB, CFR, CIF, CIP, FCA, CPT, expresné doručenie, DAF.
Otázka: Ako môžete sľúbiť kvalitu
Odpoveď: Je v súlade s austrálskymi a novozélandskými normami AS/NZS 4357.0. Niektoré produkty prešli certifikáciou JAS-ANZ a úroveň emisií formaldehydu dosahuje úroveň certifikácie E0, môže byť poskytnutá aj certifikácia FSC.
Otázka: Ako je to s poplatkami za dopravu?
Odpoveď: Pre veľké množstvo produktov je zvyčajne najlepšou voľbou námorná preprava. Cena za námornú prepravu závisí od cieľového prístavu a aktuálnych sadzieb za námornú prepravu. Kontaktujte nás a my vám poskytneme lepšiu cenovú ponuku na základe skutočnej situácie.
Otázka: Ak je vaša spoločnosť spoľahlivá?
Odpoveď: Spoločnosť bola založená v roku 2009, má rozlohu 52 000 metrov štvorcových, má viac ako 300 zamestnancov vrátane takmer 20 vedeckých výskumníkov. Výkonná výroba LVL v Číne.
Otázka: Ako dlho trvá dodacia lehota?
Odpoveď: Pre plný kontajner, dodacia lehota z výroby asi 20 ~ 35 dní.
Otázka: Aké sú vaše platobné a obchodné podmienky?
Odpoveď: Prijaté dodacie podmienky: FOB, CFR, CIF, CIP, FCA, CPT, expresné doručenie, DAF.
Otázka: Ako môžete sľúbiť kvalitu
Odpoveď: Je v súlade s austrálskymi a novozélandskými normami AS/NZS 4357.0. Niektoré produkty prešli certifikáciou JAS-ANZ a úroveň emisií formaldehydu dosahuje úroveň certifikácie E0, môže byť poskytnutá aj certifikácia FSC.
Otázka: Ako je to s poplatkami za dopravu?
Odpoveď: Pre veľké množstvo produktov je zvyčajne najlepšou voľbou námorná preprava. Cena za námornú prepravu závisí od cieľového prístavu a aktuálnych sadzieb za námornú prepravu. Kontaktujte nás a my vám poskytneme lepšiu cenovú ponuku na základe skutočnej situácie.
Populárne Tagy: lvl (veľmi bežne používané materiály) na prípravu staveniska, Čína lvl (veľmi bežne používané materiály) na prípravu staveniska výrobcov, dodávateľov, továreň
